محصولات اشترانکوه
قیمت اشترانکوه

محصولات اشترانکوه در لاله زار

نمایندگی فروش محصولات اشترانکوه در لاله زار فروش اینترنتی و فروش محصولات اشترانکوه کابل افشان اشترانکوه سایز 5x1.5,کابل افشان اشترانکوه سایز 4x1.5,کابل افشان اشترانکوه سایز 4x2.5,کابل افشان اشترانکوه سایز 4x4,کابل افشان اشترانکوه سایز 4x6,کابل افشان اشترانکوه سایز 4x10,کابل افشان اشترانکوه سا

اشترانکوه

صفحه 3 از 2

سیم و کابل اشترانکوه یکی از تولیدات داخلی می باشد که این شرکت در زمینه تولید سیم و کابل فعالیت دارد. متخصصان و مدیران داخلی شرکت کابل اشترانکوه بر اساس برنامه ها و اهداف خود تصمیمی را اتخاد کردند که به موجب آن به تولید آن دسته کابل های کم یاب و دارای چرخه تولید کمتر در ایران می پردازند. به این ترتیب نیاز داخلی را از بابت تنوع و کیفیت کابل ها تامین گرداند. این کابل های کم یاب که به طور تخصصی در این شرکت تولید می شوند شامل کابل های افشان و تخت قابل انعطاف می باشند.در ادامه به معرفی انوع محصولات پرفروش این شرکت می پردازیم:

سیم ها و کابل های اشترانکوه

معروف ترین انواع سیم و کابل اشترانکوه می توان به سیم افشان، کابل افشان، سیم نایلونی، کابل خشک، کابل کولر، کابل مخابرات اشاره کرد. به طور مثال سیم دماوند افشان اشترانکوه سیم انعطاف پذیری است که مجهز به عایق PVC نوع C می باشد. جنس هادی موجود بر روی آن مس آنیل شده کلاس 5 است. نصب سیم به صورت ثابت می باشد. این نوع سیم نقش رابطی دارد که در فضاهایی مانند داکت زیرزمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنترلی نصب می شود. این سیم داخل لوله و زیر گچ می تواند قرار داده شود، اما دقت کنید که سیم برق اشترانکوه نوع افشان بر روی سینی های کابل، کانال ها یا مخازن قابل نصب نمی باشد و ممنوع است.

کابل افشان اشترانکوه سایز 3x6سیم افشان اشترانکوه سایز 1x35کابل افشان اشترانکوه سایز 3x35

سیم و کابل اشترانکوه

ه صورت کلی برای برق رسانی و انتقال انرژی الکتریکی به نقاط مختلف از سیم و کابل استفاده می شود، از مهم ترین ویژگی های تجهیزات برقی ساختمانی می توان به سیم و کابل برق اشترانکوه اشاره کرد که مسیرهای عبور جریان الکتریکی در آن‌ها صورت می‌گیرد. این محصولات انواع مختلفی دارند و در زمینه های زیادی طراحی و تولید می شوند. در حال حاضر در حوضه برق بخش عظیمی از توزیع انرژی الکتریکی، به ویژه در صنعت فشار ضعیف به وسیله سیم ها و کابل ها انجام می‌گیرد، سیم ها وسایلی هستند که در آن از یک هادی به منظور انتقال برق و از یک عایق به منظور جلوگیری نشت برق به اطراف و محافظت استفاده می شود

برای انتقال انرژی الکتریکی فشار متوسط و قوی نیز در برخی موارد از کابل های برق اشترانکوه استفاده می‌شود. کاربرد کابل برق در تاسیسات الکتریکی بسیار وسیع است. در تعریف کابل می توان گفت هر نوع هادی که بتواند جریان برق را از داخل خود عبور دهد و دارای عایق باشد، به طوری که ولتاژ روی سطح عایق نسبت به زمین صفر و درروی سطح سیم نسبت به زمین دارای ولتاژ فازی باشد، کابل نامیده می شود. کابل ها نیز مانند سیم ها دارای هادی می باشند که اغلب از جنس مس و یا آلومینیوم هستند. شما خریداران محترم می توانید جهت خرید تمامی محصولات سیم و کابل اشترانکوه و اطلاع از قیمت سیم وکابل اشترانکوه با کارشناسان فروش آقای لاله زار تماس حاصل فرمایید .

نمایندگی فروش محصولات سیم و کابل اشترانکوه

بیشتر تولید کنندگان سیم و کابل و محصولات روشنایی در خیابان لاله زار نمایندگی پخش دارند. برند سیم و کابل اشترانکوه لاله زار تهران دارای نمایندگی‌های مختلفی می‌باشد،
خیابان لاله زار به عنوان قلب بازار ایران شناخته شده است و مرکز پخش انواع لوازم روشنایی، برقی و ساختمانی در تهران است. نمایندگی سیم و کابل آقای لاله زار پخش و فروش تمام محصولات تولیدی سیم و کابل اشترانکوه را به عهده دارد. .
نمایندگی فروش سیم و کابل محصول را به قیمت کارخانه به مشتری عرضه می‌کند. زمانی که از نمایندگان رسمی فروش خرید کنید، جنس اصل با ضمانت دریافت خواهید کرد. درغیر این صورت شرکت و نمایندگی در قبال محصولات تقلبی مشابه در بازار تضمینی نخواهد داد. به دلیل نوسان، قیمت مس در بازار جهانی کاهش یا افزایش قیمت‌ها را به صورت لحظه ای به صورت لیست در اختیار نمایندگان قرار می‌دهد.

نمایندگی پخش برند سیم و کابل اشترانکوه لاله زار تهران

فروشگاه سیم و کابل آقای لاله زار به روزترین لیست قیمت محصولات برند اشترانکوه را دارد. همچنین کاتالوگ محصولات را نیز می‌توانید از سایت برداشت کنید و برای دریافت راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب محصولات می‌توانید با فروشگاه اینترنتی سیم و کابل آقای لاله زار تماس بگیرید.

انواع محصولات اشترانکوه - انواع سیم و کابل اشترانکوه

کابل کنترل اشترانکوه جهت اتصال و کنترل در تسمه نقاله‌ها، ماشین‌ها، صنایع ابزارآلات ماشین‌ها، تجهیزات الکترونیکی، خطوط تولید و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کابل اغلب در محیط‌های داخلی ساختمان به کار می‌رود و دارای روکش‌های مختلفی می‌باشد.

کابل مسلح اشترانکوه کابل‌های قدرتمندی است که برای افزایش مقاومت بر روی آن روکش آمور قرار می‌گیرد. این کابل در زیر آب، خاک، داخل کانال‌ها، صنعت، نیروگاه‌ها و… کاربرد دارد همچنین برای جلوگیری از صدمات احتمالی کابل‌های مسلح باید آن را در پوششی مناسب قرار داد.

کابل شیلد دار اشترانکوه از دیگر سیم و کابل‌های این برند است که به دلیل روکش و مقاومت بسیار بالا کاربردهای فراوانی نیز دارد. روکش شیلد موجود بر روی این کابل‌ها از نویز و سیگنال جلوگیری می‌کند. به همین منظور از آن در سیم کشی‌های تلفن، تلویزیون و… استفاده می‌کنند.

کابل مفتولی اشترانکوه سایز 3x35 16سیم افشان اشترانکوه سایز 1x35کابل هوایی 2 زوجی مخابراتی اشترانکوه

کابل تخت اشترانکوه از جمله محصولات باکیفیت اشترانکوه است که به منظور برقراری جریان برق در وسایل الکتریکی و روشنایی منزل به کار می‌رود این کابل‌ها را می‌توان در ساختمان و در تمامی قیمت‌های آن نصب کرد.

کابل تلفن هوایی اشترانکوه به صورت ثابت بر روی دیوار و یا در زمین نصب شده و برای برقراری ارتباط در سیم‌های تلفن در مخابرات و تاسیسات استفاده می‌شود این کابل‌ها سرعت انتقال اطلاعات بالایی دارد.

کابل تلفن زمینی نیز از دیگر کابل‌های تولیدی اشترانکوه است در زیر زمین و خارج از ساختمان نصب شده و با استفاده از آن ارتباط در خطوط تلفن برقرار می‌شود این کابل‌ها را بهتر است در زیر زمین نصب نکنید.